SYSTEM LINEK - kołek Zobacz większe

SYSTEM LINEK - kołek

Nowy produkt

Kołek, stanowiąca jeden z elementów systemu linek zabezpieczającego przed ptakami, przeznaczony do montażu prętów w materiałach ceramicznych (cegła, beton, kamień). Sposób montażu: wywiercić otwór wiertłem fi=6 mm o głębokości 25 mm, następnie otwór oczyścić z pyłu, umieścić w nim kołek, po czym w kołku umieścić pręt.
Podana cena dotyczy jednej sztuki.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dyskretny system linek przeznaczony do zabezpieczania gzymsów parapetów, barierek balkonowych, itp głównie przed gołębiami. System składa się z nastepujacych elementów: podstawek lub kołków, prętów, spreżynek, stalowej linki o średnicy 0,7 mm w osłonie z nylonu oraz tulejek niklowych. Wszystkie elementy przedstawione są na rysunku poniżej.

System linek zabezpieczających przed ptakami

W momencie kiedy ptak chce usiąść na zabezpieczonej powierzchni, linka rozciąga się uniemożliwiając siadanie w miejscu zabezpieczonym. System przeznaczony jest do zabezpieczania zarówno wąskich, jaki i szerokich powierzchni. Pierwszy rząd powinien zostać zainstalowany w odległości 20 mm od krawędzi gzymsu, drugi rząd w odległości 65 mm (duże nasilenie ptactwa) lub 75 mm (małe nasilenie ptactwa) od krawędzi. Odstępy między kolejnymi rzędami powinny wynosić 65 mm lub 75 mm w zalezności od ilości ptaków. Odległość miedzy kolejnymi prętami w rzędzie nie powinna wynościć więcej niż 1,5 m.