SYSTEM LINEK - pręt Zobacz większe

SYSTEM LINEK - pręt

Nowy produkt

Pręt ze stali nierdzewnej o wymiarach 110 mm x 4 mm stanowiący element systemu linek zabezpieczających przed ptakami. Pręt w górnej części jest spłaszczony i posiada otwór, przez który przewleka się linkę stalową lub zahacza sprężynkę.
Podana cena dotyczy jednej sztuki.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dyskretny system linek przeznaczony do zabezpieczania gzymsów parapetów, barierek balkonowych, itp głównie przed gołębiami. System składa się z nastepujacych elementów: podstawek lub kołków, prętów, spreżynek, stalowej linki o średnicy 0,7 mm w osłonie z nylonu oraz tulejek niklowych. Wszystkie elementy przedstawione są na rysunku poniżej.

System linek zabezpieczających przed ptakami

W momencie kiedy ptak chce usiąść na zabezpieczonej powierzchni, linka rozciąga się uniemożliwiając siadanie w miejscu zabezpieczonym. System przeznaczony jest do zabezpieczania zarówno wąskich, jaki i szerokich powierzchni. Pierwszy rząd powinien zostać zainstalowany w odległości 20 mm od krawędzi gzymsu, drugi rząd w odległości 65 mm (duże nasilenie ptactwa) lub 75 mm (małe nasilenie ptactwa) od krawędzi. Odstępy między kolejnymi rzędami powinny wynosić 65 mm lub 75 mm w zalezności od ilości ptaków. Odległość miedzy kolejnymi prętami w rzędzie nie powinna wynościć więcej niż 1,5 m.