Siatka cięta na wymiar (beżowa) oczko 50 mm x 50 mm Zobacz większe

Siatka cięta na wymiar (beżowa) oczko 50 mm x 50 mm

Nowy produkt

Siatki o oczku 50 mm na 50 mm są idealnym rozwiązaniem do ochrony budynków, przed ptakami takimi jak: gołębie, kawki, mewy. Mogą również być instalowane w celu zabezpieczania zwierząt domowych (np. koty), przed wypadnięciem z okna, balkonu. 
Podana cena dotyczy jednego metra kwadratowego. Siatki cięte na wymiar sprzedajemy wyłącznie za przedpłatą. Nie ma możliwość wysyłki pobraniowej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Siatki o oczku 50 mm x 50 mm są idealnym rozwiązaniem do ochrony przed ptakami takimi jak: gołębie, kawki, szpaki, mewy powierzchni pofałdowanych (np.: płaskorzeźb), wnęk, balkonów, loggi, dużych płaszczyzn budynków np.: całych elewacji, dachów, urządzeń zlkoalizowanych na dachach budynków oraz zamkniętych dziedzińców w kamienicach. Mogą również być instalowane w celu zabezpieczania zwierząt domowych (np. koty), przed wypadnięciem z okna, balkonu. Wkonane są z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE), z domieszką substancji pochłaniających promieniowane UV - zapobiegających niszczeniu siatki przez promieniowanie słoneczne oraz barwnika. Siatki są odporne na wahania temperatury, nie pochłaniają wody, nie pleśnieją, w przypadku pożaru budynku nie rozprzestrzeniają ognia. Może je montować za pomocą specjalny zaczepów - metoda łatwa do wykorzystania w warunkach amatorskich, nie wymagająca specjalnych narzędzi i umiejętności, przeznaczona do zabezpieczania stosunkowo małych powierzchni np.: okna, loggie lub na stelażu z napiętej linki stalowej, metoda pracochłonna, wymagająca narzędzi, stosowana do zabezpieczania otworów o teoretycznie każdej powierzchni.