KLEJ SILIKONOWY - kartusz 300 ml Zobacz większe

KLEJ SILIKONOWY - kartusz 300 ml

Nowy produkt

Klej silikonowy przeznaczony do klejenia zabezpieczeń przed ptakami do kamienia naturalnego, granitu, piaskowca marmuru, cegły, cegły klinkierowej, betonu, metali, blachy ocynkowanej, drewna, pap, dachówek i dachówek bitumiczych oraz większości materiałów stosowanych w budownictwie.
Podana cena dotyczy jednego kartusza.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Klej silikonowy przeznaczony do klejenia zabezpieczeń przed ptakami, prac kamieniarskich, spoinowania, łączenia i klejenia kamieni naturalnych, marmurów i granitów - przyklejania ich do innych podłoży.
Bardzo dobrze klei mateteriały wykonane z poliwęglanu, w tym zabezpieczenia przeciwko ptakom do kamienia naturalnego, granitu, piaskowca marmuru, cegły, cegły klinkierowej, betonu, metali, blachy ocynkowanej, drewna, pap, dachówek i dachówek bitumiczych oraz większości materiałów w stosowanych w budownictwie. Może być również stosowany do: wypełniania fug wewnątrz i na zewnątrz budynków, wypełniania dylatacji w blokach z wielkiej płyty, w posadzkach, w miejscach narażonych na działanie wody: kuchniach, łazienkach, basenach oraz innych miejscach, które pozostają pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych.
Klej charakteryzuje się neutralnym systemem utwardzania i minimalnym skurczem. Nie przebarwia i nie brudzi powierzchni. Jest odporny na wodę oraz zawiera środki zapobiegające powstawaniu grzybów i pleśni. Wykazuje wyjątkową odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Nie powoduje korozji materiałów budowlanych!.